Çalışma Alanları

Ofis ve Yönetim Binaları

İdari bina, yönetim ofisi, üretim tesisi ofisi, şantiye ofisi ve teknik ofis gibi pek çok farklı amaç için özel olarak üretilen bu yapıların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi de kısa sürede tamamlanabilmeleri.

Prefabrik ofisler; özellikle düşük enerji ihtiyacı, yüksek yalıtım, depreme dayanıklılık, demonte özelliği ve çevre dostu olmaları ile giderek popülerleşmekte.

calisma_alani_1
okul

Okul ve Eğitim Binaları

Tüm iklim koşullarında kısa sürede hazır hale getirilebilir olması, düşük maliyeti ve düşük enerji ihtiyacı ile iyi bir alternatif olan prefabrik yapılar; kontrol edilebilir kalite, ön üretiminin fabrikada olmasına bağlı olarak en az hata payı, çevre dostu bina gibi özellikleriyle de okul ve eğitim binaları için en uygun bina yapım yöntemlerinden biri.

Eğitim ve okul binalarının prefabrik yapılar olarak planlanmasının ve üretilmesin en büyük faydalarından biri yapıların depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklı yapıda olmasıdır.

Hastane ve Sağlık Binaları

Prefabrik hastaneler ve sağlık binaları, sağlık sektöründe son derece kritik olan zaman yönetimi için en uygun yapı türüdür. Kısa süre içerisinde projelendirilip hayata geçirilen prefabrik binalar, hem yapım aşamasında hem de devam eden kullanım sürecinde dayanıklılığı ile güven verir.

Tüm zeminlerde kolay kurulum işlemleri ve zorlu iklim koşullarına dahi dayanıklı olması sayesinde artık pek çok alanda çeşitli şekillerde kullanılan prefabrik yapılar, hastaneler ve sağlık binaları için de artık sıkça tercih edilmektedir.

hastane
kamu

Kamu Binaları ve İdari Yapılar

Tüm kurum ve kuruluşlar için, ihtiyaçlar belirlenip özel projelendirmeler yapıldıktan sonra hayata geçirilen prefabrik kamu binaları ve idari yapılar; iklim koşullarına uygun teknik özellikler ve ofis içi konfor düşünülerek geliştirilir.

Düşük maliyet ile yüksek kalite ve dayanıklılık arayışı içinde olan tüm kurumlar ve kuruluşlar için en iyi alternatif, prefabrik yapılardır.